Projekt Trikota Vrbové

„S úctou k minulosti a s víziou budúcnosti.
To je Vaše nové moderné bývanie v Trikote.“

"TRIKOTA patrila k najznámejším a najúspešnejším textilným podnikom v Československu. Svojimi výrobkami zásobovala ostatné socialistické krajiny. Národný podnik bol sebestačný a výrobky z Trikoty sa pravidelne prezentovali na módnych prehliadkach, kde modelkami boli učnice z podnikového učilišťa."

Počas projektovania a úprav dispozícii, fasády, blízkeho okolia stavieb sme kládli dôraz zvládnúť čo najlepšie úlohu efektívnosti využitia priestoru  a predovšetkým variability celého projektu. Pri realizácii stavby sme dbali na výber kvalitných materiálov, aby bola dosiahnutá energetická a ekologická úspornosť celého projektu. 

Projekt prináša do tejto časti mesta jedinečnú možnosť moderného bývania. Unikátny rezidenčný projekt, ktorý so sebou prináša ponuku 44 bytov v ôsmich nadzemných podlažiach. Dva samostatné vchody so samostatnými výťahmi. Bytový dom s vlastnou kotolňou a každý byt je vybavený samostatným regulátorom tepla.

Súčasťou projektu je aj komerčná zóna priamo na prízemí s dostatkom parkovacích miest a zeleným átriom. Tým sa však výhody projektu iba začínajú.

Nič neobmedzuje vyblázniť sa s interiérovým designom - iba voľný priestor, svetlo a rovné steny, ako aj podlahy a stropy Vám umožňujú zariadiť si interiér presne podľa Vašich predstáv.

Spýtajte sa nás na ďalšie detaily nielen týchto, ale aj viacerých ďalších nadštandardných riešení, ktoré z tohto projektu robia výnimočnú ponuku bývania.

 

Vizualizácie exteréru
Vizualizácie bytu typ A
Vizualizácie bytu typ B
Vizualizácie bytu typ C
Vizualizácie bytu typ D
Vizualizácie bytu typ E
Vizualizácie bytu typ F
Byty Trikota Vrbové

BUDOVA BÝVALÉHO PODNIKU

zdielať:

Prezrieť promo video

DEVELOPER